AKREDYTACJE

Dziennikarze i fotoreporterzy, zainteresowani obsługą Festiwalu Młodych Talentów, mogą przesyłać wnioski akredytacyjne na adres: akredytacje@saa.pl

Czekamy na nie do niedzieli 16 października br.

Wniosek powinien zawierać następujące informacje:
Imię;
Nazwisko;
Email;
Telefon;
Organizacja,
Media (Prasa, TV, Foto, Radio) wpisać właściwe;

oraz poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji procesu rejestracji oraz przetwarzania ich przez organizatora w celach marketingowych i promocyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)

Festiwal Młodych Talentów 21-22 października br.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 21 października w szczecińskim Klubie Hormon. Weźmie w nich udział maksymalnie 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później 22 października br., podczas finałowego koncertu w Azoty Arenie, podczas którego wystąpią: Hey, Sobota, Natalia Nykiel, Julia Marcell, Taco Hemingway, tsar.

Celem szczecińskiego festiwalu jest prezentacja twórczości wykonawców stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej, oraz przegląd inspirujących zjawisk i nowych produkcji na polskiej scenie muzycznej. Festiwal ma za zadanie wyłonić wykonawców najlepszej autorskiej twórczości – co też odróżnia FMT od innych konkursów i castingów, w których akceptuje się covery. Blisko 500. wykonawców z całej Polski wysłało swoją twórczość na tegoroczną 10. edycję festiwalu.

Dyrektorem artystycznym FMT i przewodniczącą jury jest Katarzyna Nosowska, Oprócz niej w jury zasiadają także Paweł Krawczyk (HEY), Piotr Metz (Polskie Radio), Krzysztof Dominik (Kayax). Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest wydanie i promocja singla przez wytwórnię Kayax oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną i Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.