Festiwal Młodych Talentów 2018

Przesłuchania konkursowe
Koncert finałowy

Zdechły Osa, Funkasanki i nita to gwiazdy tegorocznej edycji Festiwalu Młodych Talentów 2023! Ruszyła sprzedaż biletów! 

Festiwal Młodych Talentów rozpoczniemy przesłuchaniami konkursowymi, które odbędą się 6 października. Weźmie w nich udział 10 wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później, podczas koncertu finałowego. Przez dwa dni spotkamy się w kultowym szczecińskim Kosmosie!


Program:

 • Piątek, 6 października

16.30 otwarcie bram godz.
17.00 - 22.00 przesłuchania zespołów konkursowych (wstęp wolny)

 • Sobota, 7 października

16.30 otwarcie bram
17.00 - 17.45 finaliści FMT 2023
18.00 - 19.00 Funkasanki
19.15 - 20.15 nita
20.20 - 20.35 
20.45 - 22.00 Zdechły Osa 

Gwiazdy:

Zdechły Osa - Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale z bez wątpienia jedną z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. To artysta, który nie boi się wyrażać hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale niezapomnianej piosenki. Zdechły Osa jest jak nikt inny i nie daje się wrzucić do worka z typowymi raperami. Na jego koncercie możecie spodziewać się niezapomnianych momentów, kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł, jak na hardcore'owych gigach. To będzie występ, który na pewno dostarczy wam emocji i niezapomnianych wrażeń!

Funkasanki to duet Aneczki Kaptór i Przemka Starachowskiego, którzy od lat konsekwentnie eksplorują różne gatunki muzyczne. Ich twórczość obraca się w kręgu tanecznej elektroniki, mieszając ją z downtempo, alt popem, alternatywą a nawet nu jazzem. To artystyczne dusze, które nie poddają się ramom i cały czas odkrywają nowe brzmienia. Funkasanki mają na swoim koncie kilka niezależnych singli i dwie płyty, a ich występy na żywo to prawdziwe muzyczne doświadczenie. Świadczy o tym fakt, że grali jako supporty takich artystów jak Brodka, Daria Zawiałow czy Mery Spolsky. Zeszłego roku zdobyli dwie muzyczne nagrody na Festiwalu Fama w Świnoujściu, a w tym roku mogliśmy ich podziwiać na Scenie Radia 357 podczas MĘSKIEGO GRANIA w Szczecinie.

nita, a właściwie Anita Dudczak to debiutantka, którą z całą pewnością warto zapamiętać. Po latach szkolenia swojego warsztatu m.in. w Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz prężnej działalności w social mediach, artystka wchodzi na rynek muzyczny pod szyldem wytwórni Kayax. Wokalista, tekściarka, kompozytorka, osobowość social mediowa i sceniczna – tworzy swój własny, unikatowy styl. Odważne, czasem zuchwałe teksty i elektroniczne, nieoczywiste brzmienia są tym, w czym czuje się najlepiej.

Partnerem wydarzenia jest EcoGenerator Szczecin. To będzie niezapomniana noc pełna muzyki, wrażeń i zabawy!

Festiwal Młodych Talentów 2021. Akredytacje dla mediów

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów zainteresowanych obsługą festiwalu do składania wniosków akredytacyjnych, jednocześnie prosząc o wytypowanie JEDNEJ osoby z redakcji. Taka forma wynika z ograniczeń spowodowanych pandemią.

Serwis foto (link do bazy zdjęć) będziemy wysyłać do Państwa drogą elektroniczną.

Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać na adres akredytacje@saa.pl.

Wniosek powinien zawierać następujące informacje:

 • Imię;
 • Nazwisko;
 • Koncert:
 • Email;
 • Telefon;
 • Redakcja,
 • Media (Prasa, TV, Foto, Radio) wpisać właściwe;
 • oraz poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji procesu rejestracji oraz przetwarzania ich przez organizatora w celach marketingowych i promocyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm).

W temacie emaila proszę napisać: Festiwal Młodych Talentów 2021.

 • Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 4 października br.

Informację o przyznaniu akredytacji, otrzymają Państwo w zwrotnym emailu.

Przesłuchanie konkursowe odbędzie się w piątek 8 października br., w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Start godz. 17.30

Zaś podczas koncertu finałowego, który odbędzie się w sobotę 9. października w Netto Arenie, wystąpi trójka finalistów FMT oraz Zalewski i Tymek. Początek godz. 17.30.

Szczegóły: festiwalmlodychtalentow.pl/koncert-finalowy

 

Instagram

Partnerzy