Festiwal Młodych Talentów 2018

Przesłuchania konkursowe
Koncert finałowy

Prawie 300. wykonawców zgłosiło się do tegorocznej 12. edycji konkursu muzycznego Festiwal Młodych Talentów – Nowa Energia. Swoją twórczość wysłali artyści z całej Polski. Kto wygra? Okaże się to 13 października.

Najwięcej zgłoszeń nadesłano z Warszawy (45), Wrocławia (28) i Szczecina (24). Z Krakowa wpłynęło 21 zgłoszeń, a z Poznania - 19. Ponad połowa, to wykonawcy z dużych miast, ale też są z nami artyści z tych mniejszych miejscowości, choćby z miejscowości takich jak: Kobyłka, Lipiany, Przemków i Wólka Kańska. 

Zgłoszeni artyści wykonują przeróżną muzykę; pop, rock, muzykę alternatywną, grunge, heavy metal, rap, funk, pop, soul, jazz, bosa nova, reggae, blues, R&B, folk, hard rock, indie rock, psychodelia… i wiele wiele innych. Wszystkim artystom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki. 

W chwili obecnej ze zgłoszoną twórczością zapoznaje się jury z Katarzyną Nosowską na czele. Przesłuchania konkursowe odbędą się 12. października w popularnym klubie muzycznym Kolumba 4. Weźmie w nich udział maksymalnie 10. wykonawców. Zwycięzcę poznamy dzień później podczas finałowego koncertu w Netto Arenie, który będzie miał okazję wystąpić na profesjonalnej scenie z gwiazdami festiwalu.

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE

Instagram

Partnerzy